Toyota iQ 1.0 Vvti Comfort.zeer Nette En Prima Rijdende Iq,electr Pakket...

Afstand: ... km.
Postcode (NL)
Intracars
Neptunusweg 36
8938 AA Leeuwarden
Friesland (NL)
Tel. 06-17524861
Website
Loading...
Print
Specificaties
Prijs  € 3.495,00
Merk  Toyota
Model  iQ
Type  1.0 Vvti Comfort.zeer Nette En Prima Rijdende Iq,electr Pakket...
Bouwjaar  2009
Km.  152.114 km.
Carrosserie  Hatchback
Brandstof  Benzine
Transmissie  Handgeschakeld
Kleur  Grijs
Deuren  3
Gewicht  820 kg.
APK tot  06-09-2025
Motorinhoud  998 cc.
Opties
ABS, Airbag(s) voor, Airbag(s) achter, Airconditioning, Alarm, Centrale vergrendeling, Elektrische ramen, Lichtmetalen velgen, Metallic lak, Radio/CD, Startonderbreker, Stuur in hoogte verstelbaar, Traction control, Zij-airbags
 
Opmerkingen
Aanvullende opties en accessoires

ExterieurLichtmetalen velgen 15"Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
InfotainmentRadio-cd/mp3 spelerStuurwiel multifunctioneel
InterieurElektrische ramen voorLederen stuurwiel en versnellingspookStuur verstelbaar
VeiligheidAirbag(s) hoofd achterAirbag(s) hoofd voorAirbag(s) knieAirbag(s) side voorAirbag passagierAlarm klasse 1(startblokkering)Brake Assist SystemElektronisch Stabiliteits Programma
Overigecentrale vergrendeling met afstandsbedieningextra getint glas achter
Bijzonderheden
Toyota iQ 1.0 VVTi Comfort.Zeer nette en prima rijdende iQ,Electr pakket Enz enz. Apk 06-09-2025
WIJ ZIJN VERHUIST NIEUW ADRES IS VOLTASTRAAT 4 8912AE LEEUWARDEN.

Klein van stuk, maar groot in plezier: deze Toyota iQ heeft volop ruimte van binnen, toont zich snel en wendbaar in de stad en is uitermate vriendelijk voor de portemonnee. De motor in deze Toyota maakt een vlotte rijstijl mogelijk en is toch zuinig met brandstof. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor en metallic lak.

Met de stuurwielbediening van het audiosysteem, kunt u probleemloos uw ogen op de weg houden. Deze auto is voorzien van lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening.

Zoals u mag verwachten van deze Toyota iQ is hij uitgerust met een reeks aan actieve veiligheidssystemen. Brake assist is uw redder in een noodsituatie. Bij een dreigend ongeval zorgt het systeem ervoor dat u sneller stilstaat.

Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Toyota voor een proefrit reserveren.

Uw nieuwe auto staat klaar voor vertrek. Stap gerust in, deze Toyota iQ heeft 152114 kilometer gelopen. Met zijn pittige motor stuurt u deze auto vlot door het verkeer heen. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 15 inch lichtmetalen velgen, donker getint glas achter, elektrisch verstelbare buitenspiegels, elektrisch bedienbare ramen voor en metallic lak.

Volumeknoppen, zenderschakelen, muten... U doet alles met de audiobediening op het stuur. Veilig en gemakkelijk. Het spreekt voor zich dat u in deze auto ook airconditioning aantreft. Met lederen stuur en versnellingspook en centrale deurvergrendeling met afstandsbediening is deze Toyota helemaal compleet.

De nieuwste veiligheidssystemen komen in deze Toyota iQ samen. Als elke meter en elke seconde telt, wilt u dat het remsysteem maximaal presteert. Met de Brake Assist bent u daar zeker van.

Hebben we u nieuwsgierig gemaakt? Grijp dan uw kans en plan direct online een proefrit.
Bedrijfsinformatie
OP WWW.INTRA-CARS.NL VIND U EEN RUIM AANBOD VAN MEER GUNSTIG GEPRIJSDE OCCASIONS.

Al de auto,s van Intra-cars.nl worden verkocht met een nieuwe of recente Apk keuring.
(Indien anders vermeld)
Alle inruil is mogelijk.
Wij adverteren met een all-in meeneem prijs,Mits anders vermeld.Er komen dus geen extra kosten meer bij.
Voertuig wordt geleverd met een controle beurt.D.w.z: Vloeistoffen op pijl,Accu doormeten en Banden controle. DUS KOMEN GEEN KOSTEN MEER BIJ !
NAP voor de kilometerstand is aanwezig.Vraag onze verkoper naar de NAP bewijs.
LET OP ! ! Bel altijd van te voren om teleurstellingen te voorkomen !

Omdat intra-cars.nl een snel wisselende voorraad heeft,
Is het verstandig om voor u langs komt even contact op te nemen,of de auto nog aanwezig is waar u interesse in heeft(dit om teleurstelling te voorkomen)
Als u ons even belt voor u langs komt,houden wij de auto vast tot de afgesproken tijd,zodat u niet voor niets rijdt,Maximaal 1 dag deel,of anders afgesproken.
HET IS HELAAS NIET MOGELIJK OM TE RESERVEREN ZONDER AFSPRAAK OF AANBETALING.

Bezoek adres:
Intracars
Voltastraat 4
8912ae leeuwarden
Industrieterein De Zwette.
Openingstijden:
Maandag t/m Vrijdag: 10:00-18:00
Zaterdag: 10:00-16:00
Op afspraak: 24/7

Voor meer informatie kunt u ons altijd bereiken via telefoon/E-Mail of whats app.
Uiteraard kunt u altijd langs komen op de reguliere openingstijden.
De koffie staat klaar.
Contact:Inkoop/verkoop: 0619376912(Erik)
Meer informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2009 - dec. 2013
Kenteken: 03-KDN-8

Technische informatie
Vermogen: 50 kW (68 PK)
Koppel: 91 Nm
Aantal cilinders: 3
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 32 liter
Acceleratie (0-100): 14,7 s
Topsnelheid: 150 km/u

Maten en gewichten
Laadvermogen: 390 kg
GVW: 1.210 kg
Afmetingen (LxBxH): 299 x 168 x 150 cm
Wielbasis: 200 cm

Interieur
Aantal zitplaatsen: 4

Milieu
CO?-uitstoot: 99 g/km
Energielabel: A
Emissieklasse: Euro 4

Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,1 l/100km (1 op 19,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4 l/100km (1 op 25,0)

Historie
Aantal eigenaren: 6

Financiële informatie
BTW/marge: BTW niet verrekenbaar voor ondernemers (margeregeling)
Motorrijtuigenbelasting: € 67 - € 74 per kwartaal

Laatst bekeken